Internetconsultatie concept-programmavoorstel ‘Verbetering re-integratie 2e spoor’ | Arbeidsdeskundigen
26
jan
2021

Internetconsultatie concept-programmavoorstel ‘Verbetering re-integratie 2e spoor’

Met deze internetconsultatie geeft ZonMw de gelegenheid feedback te geven op het concept-programmavoorstel ‘Verbetering re-integratie 2e spoor’. Dit programma moet bijdragen aan de verbetering van re-integratie bij een andere werkgever door het ontwikkelen en uitproberen van innovatieve aanpakken. Je kunt reageren tot maandag 15 februari 2021.

Inzicht is nodig in hoe werkgevers en werknemers de mogelijkheden voor re-integratie 2e spoor beter kunnen benutten en er is behoefte aan concrete praktische handvatten.

Het programma is in opdracht van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid opgesteld. De resultaten van dit programma komen primair ten goede aan werkgevers en werknemers. Dat kan rechtstreeks zijn of via de geleverde inspanningen van re-integratiebedrijven lopen.

Klik hier voor het volledige artikel

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Prinsjesdag 2025 – Wat betekent dit voor arbeidsdeskundigen?

Met de Miljoenennota en de plannen die het kabinet op Prinsjesdag presentee ...

NVvA
Arbeidsdeskundigen
Verlaging Wajong-uitkering stimuleert nauwelijks tot werk

Vooral laagopgeleiden, mensen die al werkten of geen toeslagen ontvingen, z ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Wetsvoorstel voor verplichte arbeidsongeschiktheidsverzekering voor zelfstandigen naar Raad van State

Het kabinet heeft het wetsvoorstel voor een verplichte basisverzekering teg ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws