Herstel & Re-integratie in het kielzog van COVID-19; Post-Acute gevolgen van SARS CoV-2 infectie (PASC) | Arbeidsdeskundigen
14
mei
2021

Herstel & Re-integratie in het kielzog van COVID-19; Post-Acute gevolgen van SARS CoV-2 infectie (PASC)

Er is nog veel onbekend over het beloop en herstel bij COVID-19. Om bedrijfsartsen toch inzicht en onderbouwing te bieden, verzamelt de NVAB de actuele wetenschappelijke kennis over COVID-19 na de acute fase. Deze dynamische leidraad houdt steeds rekening met toekomstige WHO richtlijnen, een casedefinitie, de complexiteit van PASC, de terminologie, de expertise van ervaringsdeskundigen betrekt én samenwerkt met C-support.

Met het toenemen van onze kennis over PASC zal ook de bedrijfsarts steeds beter in staat zijn de best mogelijke zorg te leveren aan de groeiende populatie van werkenden die leven – en soms ook alweer gedeeltelijk werken - met PASC symptomen.

Download de actuele versie van de leidraad Herstel & Re-integratie in het kielzog van COVID-19; Post-Acute gevolgen van SARS CoV-2 infectie (PASC)*

NVvA
Arbeidsdeskundigen
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Hele fijne feestdagen!

Met het einde van het jaar in zicht, blikken we graag met je terug op 2025! ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Opnames najaarscongres nu terug te kijken via de AD Academie

Goed nieuws voor iedereen die het najaarscongres op 20 november 2025 heeft ...

NVvA
NVvA
Nieuwe maatregelen voor werkende Wajong-cliënten bij mogelijk einde uitkering

Het UWV neemt nieuwe maatregelen voor Wajong-cliënten die werken en bij wie ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws