Herstel & Re-integratie in het kielzog van COVID-19; Post-Acute gevolgen van SARS CoV-2 infectie (PASC) | Arbeidsdeskundigen
14
mei
2021

Herstel & Re-integratie in het kielzog van COVID-19; Post-Acute gevolgen van SARS CoV-2 infectie (PASC)

Er is nog veel onbekend over het beloop en herstel bij COVID-19. Om bedrijfsartsen toch inzicht en onderbouwing te bieden, verzamelt de NVAB de actuele wetenschappelijke kennis over COVID-19 na de acute fase. Deze dynamische leidraad houdt steeds rekening met toekomstige WHO richtlijnen, een casedefinitie, de complexiteit van PASC, de terminologie, de expertise van ervaringsdeskundigen betrekt én samenwerkt met C-support.

Met het toenemen van onze kennis over PASC zal ook de bedrijfsarts steeds beter in staat zijn de best mogelijke zorg te leveren aan de groeiende populatie van werkenden die leven – en soms ook alweer gedeeltelijk werken - met PASC symptomen.

Download de actuele versie van de leidraad Herstel & Re-integratie in het kielzog van COVID-19; Post-Acute gevolgen van SARS CoV-2 infectie (PASC)*

NVvA
Arbeidsdeskundigen
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Anouk Pool gekozen als nieuwe bestuurder NVvA – portefeuille Kennisontwikkeling

Tijdens de ALV van 3 december is Anouk Pool unaniem gekozen als nieuwe best ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Ontwikkelingen in het mkb volgens het jaarbericht 2025

Het Jaarbericht Staat van het mkb 2025 laat zien dat de structuur en dynami ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Onderzoek en praktijk dichter bij elkaar in het sociaal domein

ZonMw wil de verbinding tussen onderzoek, praktijk en beleid in het sociaal ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws