Deense professor Lars Skipper pleit voor meer onderzoek naar de effecten van re-integratie | Arbeidsdeskundigen
08
mrt
2017

Deense professor Lars Skipper pleit voor meer onderzoek naar de effecten van re-integratie

Professor Skipper is verbonden aan de faculteit economie, Aarhus Universiteit en hij is directeur van CAFE, een Deens onderzoeksinstituut gericht op de evaluatie van arbeidsmarktbeleid

In een artikel in Sprank pleit Skipper voor meer onderzoek naar naar de effecten van re-integratietrajecten en voor een kosten-batenanalyse.

Hij benadrukt het belang van het opslaan van onderzoek in een kennisbank, zodat men altijd de beschikking heeft over de nieuwste inzichten. Verder vindt hij het belangrijk dat beleidsmakers en politic het belang van het structureel nieuwe data verzamelen benadrukken en dat 'we open blijven staan voor alternatieven'.

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Vacature: Versterking van het  bestuur gezocht

De  NVvA staat aan de vooravond van een belangrijke volgende stap in de ont ...

NVvA
Nieuw NVvA-kantoor in Harderwijk

De NVvA heeft sinds kort een nieuwe locatie! We hebben nu een eigen plek in ...

NVvA
NVvA
Ziekteverzuim schiet omhoog: niet alleen door griep

Het ziekteverzuim onder werknemers is in september fors gestegen. Volgens A ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws