Week van de Werkstress: lunchwebinar DPQ-tool | Arbeidsdeskundigen
10
nov
2021

Week van de Werkstress: lunchwebinar DPQ-tool

Als kennispartner van de Week van de Werkstress organiseert het Arbeidsdeskundig Kennis Centrum (AKC) op donderdag 18 november een lunchwebinar over de digitale tool ‘Arbeidsdeskundige beoordeling psychosociale arbeidsbelasting’ (DPQ). De inschrijving voor het webinar is nu geopend.

De Week van de Werkstress vindt dit jaar plaats van 15 tot en met 19 november. Het thema van deze week – ‘Mentaal sterk’ – sluit heel goed aan bij de DPQ-tool die het AKC recent heeft opgeleverd. Reden genoeg voor het AKC om als kennispartner van de Week van de Werkstress op donderdag 18 november van 12.00-13.00 uur een lunchwebinar (in Zoom) te organiseren over deze nieuwe tool. Het webinar is bedoeld voor arbeidsdeskundigen en andere geïnteresseerde professionals.

Programma lunchwebinar
Tijdens het webinar verzorgt Marianne Holleman, directeur van het AKC, een introductie, waarna Lotte Kors, gezondheidswetenschapper aan het UMCG, vertelt over de theoretische achtergrond. Vervolgens gaat Vincent Braun, programmamanager van het AKC, in op de werking van deze tool. Tot slot vertelt Wietze Knol, zelfstandig registerarbeidsdeskundige over zijn eigen ervaringen.

Deelnemen
Wilt u deelnemen aan het lunchwebinar? U kunt zich nu inschrijven via deze registratielink: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_R5XyaO6nRKGTVs83vHoGvA.

AKC
NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Onrust onder zzp’ers houdt aan: ruim twintig procent overweegt te stoppen

Uit recent onderzoek van HR-dienstverlener HeadFirst Group en branchevereni ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Een congres dat je niet wil missen

NVvA en AKC Najaarscongres is dit jaar op donderdag 20 november 2025 in de ...

NVvA
AKC
Vereenvoudigde wia-beoordeling voor 60-plussers weer van kracht

Vanaf 1 september 2025 voert UWV opnieuw de vereenvoudigde WIA-beoordeling ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws