Webtool Duurzame Inzetbaarheid | Arbeidsdeskundigen
30
sep
2014

Webtool Duurzame Inzetbaarheid

NEN heeft de webtool ‘Duurzame inzetbaarheid’ gelanceerd. Met de tool kunnen organisaties in kaart brengen of en in welke mate duurzame inzetbaarheid is geïmplementeerd. Nationale-Nederlanden is de eerste organisatie die ermee aan de slag gaat.

De webtool is gebaseerd op de Nederlandse praktijkrichtlijn (NPR) 6070 ‘Sturen op duurzame inzetbaarheid van medewerkers’ en bestaat uit drie onderdelen:
-Quick scan: snel inzicht in de mate waarop duurzame inzetbaarheid is geïmplementeerd en waar verbeterkansen liggen.
- Detailscan: Met behulp van een uitgebreide vragenlijst kan de organisatie de eigen denkbeelden, de manier van werken, het dagelijkse gedrag en de resultaten in kaart brengen en een toekomstvisie ontwikkelen. De resultaten kunnen makkelijk gedeeld worden met de betrokken personen binnen de organisatie dankzij de rapportages.
-Zelfverklaring: Organisaties kunnen op vrijwillige basis publiekelijk aantonen in welke mate duurzame inzetbaarheid is geïmplementeerd, hoe zij daarbij NPR 6070 toepassen en wat daarvan de resultaten zijn.

De Quick scan wordt gratis door NEN aangeboden, aan gebruik van de overige tools zijn kosten verbonden. Meer informatie: www.duurzaaminjewerk.nl.

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Vacature: Versterking van het  bestuur gezocht

De  NVvA staat aan de vooravond van een belangrijke volgende stap in de ont ...

NVvA
Nieuw NVvA-kantoor in Harderwijk

De NVvA heeft sinds kort een nieuwe locatie! We hebben nu een eigen plek in ...

NVvA
NVvA
Ziekteverzuim schiet omhoog: niet alleen door griep

Het ziekteverzuim onder werknemers is in september fors gestegen. Volgens A ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws