Webtool Duurzame Inzetbaarheid | Arbeidsdeskundigen
30
sep
2014

Webtool Duurzame Inzetbaarheid

NEN heeft de webtool ‘Duurzame inzetbaarheid’ gelanceerd. Met de tool kunnen organisaties in kaart brengen of en in welke mate duurzame inzetbaarheid is geïmplementeerd. Nationale-Nederlanden is de eerste organisatie die ermee aan de slag gaat.

De webtool is gebaseerd op de Nederlandse praktijkrichtlijn (NPR) 6070 ‘Sturen op duurzame inzetbaarheid van medewerkers’ en bestaat uit drie onderdelen:
-Quick scan: snel inzicht in de mate waarop duurzame inzetbaarheid is geïmplementeerd en waar verbeterkansen liggen.
- Detailscan: Met behulp van een uitgebreide vragenlijst kan de organisatie de eigen denkbeelden, de manier van werken, het dagelijkse gedrag en de resultaten in kaart brengen en een toekomstvisie ontwikkelen. De resultaten kunnen makkelijk gedeeld worden met de betrokken personen binnen de organisatie dankzij de rapportages.
-Zelfverklaring: Organisaties kunnen op vrijwillige basis publiekelijk aantonen in welke mate duurzame inzetbaarheid is geïmplementeerd, hoe zij daarbij NPR 6070 toepassen en wat daarvan de resultaten zijn.

De Quick scan wordt gratis door NEN aangeboden, aan gebruik van de overige tools zijn kosten verbonden. Meer informatie: www.duurzaaminjewerk.nl.

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Onrust onder zzp’ers houdt aan: ruim twintig procent overweegt te stoppen

Uit recent onderzoek van HR-dienstverlener HeadFirst Group en branchevereni ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Een congres dat je niet wil missen

NVvA en AKC Najaarscongres is dit jaar op donderdag 20 november 2025 in de ...

NVvA
AKC
Vereenvoudigde wia-beoordeling voor 60-plussers weer van kracht

Vanaf 1 september 2025 voert UWV opnieuw de vereenvoudigde WIA-beoordeling ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws