Staatssecretaris Klijnsma opent eerste 30+ bedrijf van Nederland | Arbeidsdeskundigen
20
feb
2017

Staatssecretaris Klijnsma opent eerste 30+ bedrijf van Nederland

Op 6 februari opende Jetta Klijnsma het eerste 30+ bedrijf van Nederland, Asito Werkbedrijf Midden.

Bij de nieuwe onderneming, onderdeel van schoonmaakconcern Asito, bestaat 50 procent van het vaste personeelsbestand uit mensen met een arbeidsbeperking.

Bij het bedrijf is een kleine kerngroep van de werknemers in dienst waarvan de helft bestaat uit mensen met een SW-indicatie. Via sociaal werkvoorzieningsbedrijf Permar worden 100 werknemers met een SW-indicatie gedetacheerd bij het 30+ bedrijf. Zij behouden hierdoor hun status als SW’er en daarmee de zekerheid van een uitkering.

“Met Asito Werkbedrijf Midden willen wij het bewijs leveren dat commerciële dienstverlening goed kan samengaan met de juiste en noodzakelijke begeleiding van deze werknemers,” aldus Hans van Leeuwen, directeur HR bij Asito.

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
ART-loket Werk & Scholing biedt ondersteuning bij overstap en ontwikkeling

De Sociaal-Economische Raad (SER) heeft het ART-loket Werk & Scholing i ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Arbeidsmarkt beweegt licht, maar blijft in de kern stabiel

De Nederlandse arbeidsmarkt laat lichte schommelingen zien, maar het fundam ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Werkenden houden vast aan vaste kantoortijden

Steeds meer werkenden kiezen ervoor om vast te houden aan traditionele kant ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws