Geslaagde 4e Arbeidsdeskundige Professionaliseringsdag | Arbeidsdeskundigen
10
apr
2025

Geslaagde 4e Arbeidsdeskundige Professionaliseringsdag

Op woensdag 9 april werd de vierde Arbeidsdeskundige Professionaliseringsdag gehouden. Ruim 400 arbeidsdeskundigen kregen in 1931 Congrescentrum Den Bosch een afwisselend en verdiepend programma voorgeschoteld. Zij konden net als andere keren weer vooraf hun eigen programma samenstellen uit de zeventien workshops die op de menukaart stonden.

Ook deze vierde Arbeidsdeskundige Professionaliseringsdag werd georganiseerd vanuit de NVvA, het AKC en de SRA. Dat betekent dat het programma inhoudelijk weer optimaal was afgestemd op arbeidsdeskundige praktijk. Daarbij was er aandacht voor zowel de praktische kant van het vak, de toegepaste wetenschappelijk kennis en uiteraard voor ethiek, wet- en regelgeving.

Natuurlijk was er in Den Bosch tussen en na de workshops ook genoeg tijd om onderling bij te praten. Tijdens de koffiepauzes of de goed verzorgde lunch bijvoorbeeld, of na afloop tijdens de gezellige borrel. De organisatie kijkt dan ook terug op wederom een zeer geslaagde Arbeidsdeskundige Professionaliseringsdag.

Hieronder een korte impressie van de dag en uiteraard komt er een uitgebreid verslag in de volgende AD Visie.

  

  

   

   

NVvA
Arbeidsdeskundigen
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Arbovisie 2040: preventie centraal voor gezond en veilig werken

In het SER-advies Arbovisie 2040 – deel 2 benadrukken sociale partners het ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Save the date: NVvA - AKC najaarscongres 2025

NVvA en AKC Najaarscongres is dit jaar op donderdag 20 november 2025 in de ...

NVvA
Cobot als collega: kans voor inclusief samenwerken

Collaboratieve robots – kortweg cobots – kunnen een waardevolle aanvulling ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws