22 miljoen euro voor vitaal houden werknemers | Arbeidsdeskundigen
07
aug
2015

22 miljoen euro voor vitaal houden werknemers

Het Europees Sociaal Fonds verdeelt 22 miljoen euro onder bedrijven en instellingen die werknemers langer en productief aan het werk willen houden. Van 19 oktober tot en met 13 november kunnen zij een subsidieaanvraag indienen

Een aanvrager kan de helft van de projectkosten gesubsidieerd krijgen (tot maximaal tienduizend euro), op voorwaarde dat het zelf de andere helft van het subsidiebedrag bijlegt.

Vorig jaar was ook een bedrag van 22 miljoen euro beschikbaar. Ruim tweeduizend bedrijven kwamen uiteindelijk in aanmerking voor een subsidie. Met de regeling speelt het ESF in op de ontwikkeling dat mensen steeds langer zullen doorwerken en dat de gemiddelde leeftijd op de werkvloer stijgt. Tegelijkertijd vragen economische en technologische ontwikkelingen wendbaarheid van organisaties. Bedrijven en instellingen die werk maken van de gezondheid, betrokkenheid en ontwikkeling van hun medewerkers, plukken daar volgens het ESF direct de vruchten van: “Het zorgt voor meer werkplezier, minder ziekteverzuim en een hogere arbeidsproductiviteit.”

Klik hier voor meer informatie.

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Praktijktest richtlijn re-integratie: doe mee en verdien 4 PE-punten

De NVvA nodigt arbeidsdeskundigen uit om deel te nemen aan een training en ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Zorgen over sociaal-medische beoordelingen UWV door personeelstekort

Volgens een artikel van EenVandaag loopt het UWV structureel vast bij de WI ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Langer doorwerken kan helpen bij personeelstekorten

In 2024 ging de gemiddelde werknemer in Nederland voor het eerst op 66 jaar ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws