Help jij mij afstuderen? Ik doe mijn afstudeer project bij AKC voor jullie! | Arbeidsdeskundigen
21
mrt
2018

Help jij mij afstuderen? Ik doe mijn afstudeer project bij AKC voor jullie!

Hoe zorgen wij er voor dat arbeidsdeskundigen goed gebruik gaan maken van de Bibliotheek Chronisch Werkt (Werken met een chronische aandoening). Ik moet daarvoor 10-15 arbeidsdeskundigen (telefonisch) interviewen. Zou jij mij te woord willen staan?

Mijn naam is Marit Groot en als laatstejaars International Business and Management student schrijf ik mijn afstudeerscriptie bij het AKC.

Mijn opdracht is:
“Hoe zorgen wij er voor dat arbeidsdeskundigen goed gebruik gaan maken van de Bibliotheek Chronisch Werkt (Werken met een chronische aandoening)’
Ik heb gekozen voor het AKC omdat ik zelf ook last heb van een chronische ziekte en daardoor veel affiniteit heb met studeren/werken met een chronische aandoening.
Met het onderzoek dat ik uitvoer help ik AKC de beschikbare kennis die er is over werken met een chronische aandoening, in de vernieuwde Bibliotheek Chronische Werkt, nog toegankelijker te maken.
Om mijn onderzoek te laten slagen moet ik nog een aantal interviews met arbeidsdeskundigen inplannen. Ik heb uw hulp dus hard nodig. Het interview kan live of telefonisch gebeuren en ik kom natuurlijk naar u toe. Het kost u maximaal 60 minuten
Wilt u mij helpen afstuderen? Bel dan naar 06-83208418 of stuur een mailtje: m.groot@live.nl

Hartelijk dank alvast!
Marit Groot, student International Business and Management
Tjeerd Hulsman, programmadirecteur AKC

AKC
Terug naar overzicht
Meer AKC nieuws
Nieuwe tool helpt arbeidsdeskundigen en werkgevers vooruit in inclusief handelen

Een aanzienlijk deel van de potentiële beroepsbevolking vindt nog steeds ge ...

AKC
Ontwikkel jezelf én het vak met kleinschalig onderzoek

Heb je een praktijkvraag waar je antwoord op zou willen vinden? Wil je je k ...

AKC
Collegetour Werk en Kanker krijgt vervolg in 2026

Na een succesvolle reeks in 2025 krijgt de Collegetour Werk en Kanker in he ...

AKC
Meer Kenniscentrum AKC nieuws