ADVC ‘Focus houden op 1ste spoor’ | Arbeidsdeskundigen
09
jun
2020

ADVC ‘Focus houden op 1ste spoor’

Interessante materie voor arbeidsdeskundigen die zich bezighouden met re-integratie 1ste en 2de spoor. Een bedrijfsleider/kapster is uitgevallen wegens beperkingen in het persoonlijk functioneren. Het verzuim duurt inmiddels meer dan één jaar. Kan zij terugkeren in de huidige functie of in een aangepaste functie bij de werkgever of is dit niet mogelijk?

In deze voorbeeldcasuïstiek worden de volgende kennisvragen beantwoord:

1 Welke ruimte geeft de Werkwijzer van het UWV de werkgever om na het eerste jaar de focus te houden op het eerste spoor?

2 Is er onderzoek gedaan naar de invloed van de gelijktijdig moeten inzetten van twee re-integratie trajecten (spoor 1 én 2) op het re-integratieresultaat?

3 Is er onderzoek gedaan naar persoonlijke of externe factoren die bevorderend of belemmerend kunnen zijn voor het tegelijkertijd blootstellen van een werknemer aan twee re-integratie trajecten (spoor 1 en 2).

Wil je meer weten en ben je benieuwd naar de uitkomsten klik dan hier voor de casus.

AKC
Terug naar overzicht
Meer AKC nieuws
Tool Oog voor werknemer met kanker helpt arbeidsdeskundigen bij ondersteuning cliënten met kanker

Bij de begeleiding van werknemers met kanker is soms sprake van handelingsv ...

AKC
Arbeidsdeskundigen
AKC
Help mee de Inspiratietool inclusieve technologie actueel houden

Met de Inspiratietool inclusieve technologie vind je als arbeidsdeskundige ...

AKC
Ervaar zelf innovatieve hulpmiddelen tijdens rondleiding Babbage op 7 mei

Mensen met een motorische, visuele of leesbeperking kunnen met innovatieve ...

AKC
Meer Kenniscentrum AKC nieuws