Start nieuwe Werkscantraining | Arbeidsdeskundigen
26
okt
2016

Start nieuwe Werkscantraining

Op 10, 17, 18 november & 8 december gaat weer een nieuwe werkscantraining van start. De werkscan meet het werkvermogen, de vitaliteit en de employability van werknemers. Op deze manier kunt u als arbeidsdeskundige een belangrijke rol spelen binnen het thema Duurzame Inzetbaarheid.

Arbeidsdeskundigen krijgen 14 PE punten voor het volgen van deze training. Naast de Werkscan krijgen deelnemers training in motiverende gesprekstechnieken (MI). De gesprekstechniek MI is bij uitstek de techniek die aansluit bij de op zelf-regie gerichte Werkscan. De NSPOH en Blik op Werk werken samen in deze training.

Aanmelden kan tot 6 november.
Informatie over de kosten en de verder inhoud van de Werkscan vindt u hier. Of neem vrijblijvend contact op met Peter Langedijk.

AKC
Terug naar overzicht
Meer AKC nieuws
Doorontwikkeling en evaluatie van de e-learning ‘Betrekken van naasten bij re-integratie’

Naasten van werkenden met langdurige gezondheidsklachten kunnen een belangr ...

AKC
Rondleiding DCW: kleine technologische ingrepen met groot effect

Van een 3D-geprint hulpstuk om dozen open te houden en eenvoudige lampjes m ...

AKC
Eerste workshop Werk & Kanker was succes

Donderdag 6 maart was de eerste workshop van de reeks Werk & Kanker. Ce ...

AKC
Meer Kenniscentrum AKC nieuws