Maak op 29 oktober kennis met de wereld van autoaanpassingen bij Welzorg | Arbeidsdeskundigen
29
sep
2025

Maak op 29 oktober kennis met de wereld van autoaanpassingen bij Welzorg

Voor mensen met een lichamelijke beperking is autorijden meestal niet zo eenvoudig. Naar het werk gaan bijvoorbeeld kan lastig zijn als je afhankelijk bent van een rolstoel of scootmobiel. Met autoaanpassingen kan het toch mogelijk zijn om zelf in een auto te rijden. Maar hoe? Ontdek het op 29 oktober bij Welzorg in Den Bosch.

Zelf rijden

De kerngroep Technologisering organiseert op woensdag 29 oktober een rondleiding en presentatie bij Welzorg in Den Bosch. Daarna krijgen deelnemers de kans om zelf een ritje te maken in een aangepaste auto. 

Datum: 29 oktober
Tijd: 15.00 uur
Locatie: Rietveldenweg 51, Den Bosch

Ontdek alle mogelijkheden

Welzorg laat dan zien wat allemaal mogelijk is. Denk aan met de hand gas geven en remmen, het verplaatsen van het gaspedaal voor gebruik met de linkervoet of het verlagen van de bodem, zodat een rolstoel veiliger en makkelijker mee kan. 

Wissel ervaringen uit

Natuurlijk is het ook gewoon leuk om eens te proberen hoe het is om in zo’n auto te rijden. Dat is vaak lastiger dan je denkt. Na afloop is er volop gelegenheid om ervaringen en inzichten uit te wisselen met andere arbeidsdeskundigen. Kom dus ook naar Den Bosch en ontdek hoe een aangepaste auto mensen met een lichamelijke beperking weer vrijheid geeft.

Er is plaats voor maximaal 25 personen, dus wacht niet te lang en meld je aan via akc@arbeidsdeskundigen.nl
 

AKC
Terug naar overzicht
Meer AKC nieuws
Subsidieregeling voor inclusieve technologie in het mkb

Vanaf 1 oktober 2025 kunnen mkb’ers subsidie aanvragen voor arbeidsonderste ...

AKC
'Dankzij inzet van technologie voelt de cliënt zich weer gelijkwaardig'

5 vragen aan Alice van Zalk Als arbeidsdeskundige op de afdeling Voorzie ...

AKC
Help mee de Inspiratietool inclusieve technologie actueel houden

Met de Inspiratietool inclusieve technologie vind je als arbeidsdeskundige ...

AKC
Meer Kenniscentrum AKC nieuws