Te lange wachttijden voor sociaal medische beoordelingen | Arbeidsdeskundigen
06
nov
2023

Te lange wachttijden voor sociaal medische beoordelingen

De lange wachttijden voor sociaal medische beoordelingen zijn een maatschappelijk probleem. Voor burgers is er onzekerheid over het recht op een uitkering en daarmee hun inkomenszekerheid en re-integratie. Ook voor werkgevers is er onduidelijkheid over de financiële gevolgen van een mogelijke uitkering.

Onzekerheid

SZW en UWV zoeken naar oplossingsrichtingen die op korte termijn ingevoerd kunnen worden en effectief zijn. Juist daarom luisteren we graag naar alle mensen die betrokken zijn bij dit probleem. In de praktijk, of op afstand. We willen alle stemmen horen.

Denk mee!

We nodigen je van harte uit om de komende tijd mee te werken aan oplossingen! Op onze speciale website lees je hoe deze interactieve dialoog werkt en hoe je een bijdrage kunt leveren: www.denkmeeoversmb.nl.

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Terug naar overzicht
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws
Meer inzicht in werk en welzijn van mensen met autisme

Tien jaar na de oprichting biedt het Nederlands Autisme Register (NAR) een ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Arbeidsparticipatie 2024: bijna twee miljoen mensen ervaren belemmeringen bij werk

Nieuwe cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) laten zien ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Voor het eerst in vier jaar meer werklozen dan vacatures

De Nederlandse arbeidsmarkt is iets minder krap geworden. Voor het eerst si ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws