AD Podcast 10: Amma Asante (LCR) | Arbeidsdeskundigen
16
nov
2021

AD Podcast 10: Amma Asante (LCR)

De NVvA besteedt dit jaar extra aandacht aan de toekomst van arbeid en ons vak. In dat kader vragen we prominente wetenschappers, politici en mensen uit verschillende maatschappelijk relevante organisaties om hun visie te geven op de ontwikkelingen in deze turbulente tijd. Dit keer: Amma Asante van de Landelijke Cliëntenraad.

Werk als houvast staat onder druk. Wat betekent dit voor de arbeidsdeskundigen? Wat is het toekomstperspectief voor de mensen aan de onderkant van de arbeidsmarkt? En welke stappen moeten en kunnen wij als beroepsgroep zetten om een positieve bijdrage te leveren?

Wil je meer weten over de Landelijke Cliëntenraad (LCR) en over Amma? Luister dan naar deze podcast. Naast het belang van technologische innovatie vertelt zij welke aspecten volgens haar belangrijk zijn bij de herdefiniëring van arbeid, vanuit cliëntperspectief.

Je vindt de podcast in de AD Academie.

NVvA
Arbeidsdeskundigen
Terug naar overzicht
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws
Tool Oog voor werknemer met kanker helpt arbeidsdeskundigen bij ondersteuning cliënten met kanker

Bij de begeleiding van werknemers met kanker is soms sprake van handelingsv ...

AKC
Arbeidsdeskundigen
AKC
Samenwerken aan werk: wat is BAR

Ziekte en werk – twee werelden die op het eerste gezicht moeilijk met elkaa ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Bescherm diversiteit en inclusie: Nederlandse bedrijven moeten nu handelen

De recente ontwikkelingen in de Verenigde Staten, waarbij bedrijven die zak ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws