AD Podcast 4: Marjolein ten Hoonte (Randstad) | Arbeidsdeskundigen
07
sep
2021

AD Podcast 4: Marjolein ten Hoonte (Randstad)

De NVvA besteedt dit jaar extra aandacht aan de toekomst van arbeid en ons vak. In dat kader vragen we prominente wetenschappers, politici en mensen uit verschillende maatschappelijk relevante organisaties om hun visie te geven op de ontwikkelingen in deze turbulente tijd. Dit keer: Marjolein ten Hoonte, directeur Arbeidsmarkt en MVO bij Randstad.

Werk als houvast staat onder druk. Wat betekent dit voor de arbeidsdeskundigen? Wat is het toekomstperspectief voor de mensen aan de onderkant van de arbeidsmarkt? En welke stappen moeten en kunnen wij als beroepsgroep zetten om een positieve bijdrage te leveren?

Marjolein doet een oproep aan de arbeidsdeskundige om meer preventief te werk te gaan. En ‘Zet de dienstverlening centraal in plaats van focussen op de uitkomst die je zou willen bereiken’. Daarnaast stelt ze dat niet alleen de economie telt, maar vooral het welzijn en welbevinden van medewerkers.

Je vindt de podcast in de AD Academie.
 

NVvA
Arbeidsdeskundigen
Terug naar overzicht
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws
Informatie voor deelnemers – NVvA & AKC Najaarscongres 2025

“De andere kant” – donderdag 20 november 2025, De Basiliek, Veenendaal. ...

NVvA
Arbeidsdeskundigen
Aanbeveling zorgschade 2025 nu van kracht

De Letselschade Raad heeft de Aanbeveling zorgschade 2025 vastgesteld. Deze ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Oplopende wachttijden bij UWV zorgen voor sterke stijging dwangsombedragen

De wachttijden voor sociaal-medische beoordelingen bij UWV zijn in 2025 opn ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws